Handling – prezentacja psów rasowych na wystawach.

Profesjonalny handling to sztuka prezentowania psa z jak najlepszej strony – podkreślenie jego zalet i ukrycie wad.

Nawet najpiękniejszy pies, może przegrać przez nieumiejętne zaprezentowanie go w ringu. Wtedy z pomocą przychodzi profesjonalny handler.

Nazywam się Joanna Mikuła. Wystawianiem psów zajmuję się od kilkunastu lat. Moim pierwszym wystawowym psem był seter irlandzki. To właśnie wraz z nim uczyłam się sztuki handlingu. Obecnie zajmuję się wystawianiem psów różnych ras, starając się odnaleźć wspólny język z każdym z nich, co pozwala na doskonałą współpracę. Specjalizuję się również w przygotowaniu szaty i wystawianiu psów nielicznych w Polsce- LAGOTTO ROMAGNOLO!

Dobre wystawienie psa jest trudną sztuką i nie każdy może sobie z nią poradzić, dlatego też zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.

Z racji tego, że od kilkunastu lat zajmuję się również przygotowaniem psów, pod względem szaty, do prezentacji na ringach wystawowych, znam doskonale rasę psa i jej wzorzec. A co za tym idzie, jestem w stanie pokazać to co najdoskonalsze!

Groomer, handler, licencjonowany treser psów
Joanna Mikuła

Szkolenie i wychowanie milusińskich

Szanowni Państwo, każdy kto posiada psa powinien zadbać o jego ułożenie. Nie jest to sprawa prosta, jakby się mogło wydawać. Aby dobrze ułożyć psa, należy systematycznie i konsekwentnie ćwiczyć z czworonogiem, najlepiej pod okiem wykwalifikowanej osoby. Dlatego właśnie proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie szkolenia psów. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętność w obchodzeniu się ze zwierzętami daje doskonałe efekty.

Proponujemy cykl szkoleń dzięki, którym psy :
+ opanują podstawy dobrego wychowania
+ będą umiały zachować spokój w trudnych i stresujących sytuacjach
+ staną się posłuszne
+ nauczą się stróżować i bronić właścicieli

Szkolenie prowadzi Joanna Mikuła posiadająca legitymację uprawniającą do szkolenia psów wydaną przez Główną Komisję Szkolenia Psów Związku Kynologicznego w Polsce.

Osoby zainteresowane szkoleniami organizowanymi przez naszą firmę prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 509-043-447 i poprzez formularz kontaktowy.

 

Hotel

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie: 509- 043- 447 i poprzez formularz kontaktowy.