K
O
N
T
A
K
T

ADRES
TELEFON
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kursy Groomingu

Zapraszamy!!!

Wszystkich chętnych, którzy chcą się nauczyć profesjonalnie wykonywać zawód groom era zapraszamy na kursy groomingu (strzyżenia, trymowania oraz pielęgnacji psów) organizowane przez jeden z pierwszych w Zielonej Górze salonów strzyżenia psów i kotów COHORS. Zapewniamy, że będą one na najwyższym poziomie, gdyż naszym priorytetem jest przekazanie jak największego zasobu wiedzy naszym kursantom. Dlatego też największy nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które prowadzone są już od pierwszego dnia kursu przez specjalistę w swojej dziedzinie, osobę wykwalifikowaną panią Joannę Mikułę, która zajęła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Groomingu, EURO- GROOM 2010. Naszym głównym atutem jest 15- letnie doświadczenie, praca w zawodzie, jak i doskonałe przygotowanie psów różnych ras do wystaw, pod względem szaty jak i handlingu (profesjonalne prezentowanie psów na wystawach). Macie, więc Państwo gwarancję, że przekazywana Wam wiedza jest na najwyższym poziomie.

UWAGA! Dla osób bezrobotnych istnieje możliwość pełnej refundacji kosztów z Urzędu Pracy. Posiadamy status jednostki szkoleniowej zgłoszonej w Urzędzie Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.08/00053/2011.

Kurs trwa 10 dni (80 godz. zegarowych) od poniedziałku do piątku. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.00 a kończą o 18.00. Grupy są maksymalnie 2 osobowe. Podczas trwania kursu każdy z kursantów ma dostęp do kilkudziesięciu psów różnych ras. Na czas trwania kursu zapewniamy wszelkie niezbędne wyposażenie - kosmetyki, sprzęt, akcesoria oraz oczywiście psy:).

Kurs obejmuje zagadnienia:
- zajęcia praktyczne z pielęgnacji psów;
- kąpiel;
- suszenie;
- strzyżenie;
- czesanie;
- trymowanie;
- modelowanie;
- pielęgnacja pazurów;
- pielęgnacja uszu;
- inne niezbędne zabiegi.

Organizacja pracy salonu pielęgnacji zwierząt:
- efektywna organizacja pracy salonu;
- system przyjęć obsługi Klientów;
- rozplanowanie czasu pracy;
- metody pozyskiwania nowych klientów i utrzymanie dotychczasowych (programy lojalnościowe / karty stałego Klienta itp.).

Wyposażenie salonu pielęgnacji zwierząt:
- prezentacja sprzętu groomerskiego (maszynki, stoły nożyczki itp.);
- wyposażenie do kąpieli (wanna, stanowiska kąpielowe);
- zaplecze socjalno - techniczne;
- bezpieczeństwo i higiena pracy.

Podstawy wiedzy o zachowaniu psa i postępowaniu z psem w salonie:
- oswojenie psa;
- odpowiednie podejście do psa;
- właściwy kontakt z psem podczas zabiegów;
- kosmetologia:
* szampony;
* odżywki;
* preparaty wspomagające;
* preparaty wykończeniowe.

Organizacja firmy (materiały szkoleniowe):
- pomysł na biznes;
- organizacja firmy;
- formy prowadzenia działalności gospodarczej;
- formy opodatkowania;
- zakładanie działalności gospodarczej (rejestracja).

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, ale przede wszystkim dyplom i certyfikat upoważniający do używania tytułu GROOMERA.

Koszt kursu:


Koszt kursu wynosi 3500 zł brutto. Dodatkowo można wykupić na czas trwania kursu ubezpieczenie NNW w wysokości 33,00 zł. Osoba, która decyduje się na odbycie kursu w naszej firmie zobowiązana jest do wpłaty zadatku w wysokości 700,00 zł nie później, niż w ciągu 2 dni od daty zgłoszenia. Pozostałą kwotę należy uiścić najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Na dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem kursu prosimy o osobiste, telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie chęci odbycia kursu, w przeciwnym razie osoba, która tego nie uczyniła, może zostać usunięta z listy chętnych.

Jeśli posiadasz zdolności manualne, a także szczerze kochasz zwierzęta to jest to kurs właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane odbyciem kursu w naszym salonie prosimy o wysłanie informacji zawierającej: imię, nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu na adres e-mail: cohorspolandfci@wp.pl, bądź o kontakt telefoniczny na numer: 509043447.

KONTAKT :
Salon fryzjersko kosmetyczny dla psów i kotów COHORS
ul. Jedności 62A
65-001 Zielona Góra
www.cohors.com.pl
Tel.: 509 043 447
e-mail: cohorspolandfci@wp.pl
numer konta:
NEST BANK 26 1870 1045 2078 1012 5911 0001

* Zadatek zaliczany jest na poczet opłaty za kurs. Zadatek przepada, jeśli kursant odwoła swoje zgłoszenie, a także gdy nie pojawi się w dniu rozpoczęcia kursu, na którą został zapisany. W przypadku braku wpłaty zadatku w terminie 7 dni od momentu zapisania się, osoba zostaje wykreślona z listy zgłoszonych.